שחיית תינוקות – שחייה התפתחותית לגיל הרך מגיל חודש עד גיל 3 שנים

11 בריכת ילדי עדן גאה להיות מחלוצות התחום בארץ, תחום שתופס תאוצה בארץ ובעולם ונעשה אופנתי בקרב אמהות ואבות לתינוקות קטנים. ידוע כי לתינוק בן יומו יש עדיין את היכולת לנשום ולשרוד בסביבה מימית כמו מי השפיר, רפלקס זה נעלם מספר חודשים לאחר הלידה באם לא משמרים אותו. בבריכת ילדי עדן במסגרת חוויתית להורים ולפעוטות לומדים לשמר רפלקס זה, ולפתח באמצעותו ובאמצעות החוויה והנאה את הקשר הורה תינוק, פיתוח ריאות, מיומנויות מוטוריות, התפתחות תקינה, נכונה וביטחון עצמי.

שמעון אייל מציין: "אני גאה לציין כי ב"בריכת ילדי עדן" שחייה התפתחותית לתינוקות הם ברמה הגבוהה ביותר בישראל ומועברים בשיטה המתקדמת בעולם". ועוד מדגיש: "במסגרת הפעילות אנו שמים דגש מיוחד על קידום והתפתחות הילד ע"פ יכולתו הפיזיולוגית ושלב ההתפתחות בו הוא נמצא".

השיטה והפעילות :

הפעילות מתבצעת בקורסים של 10 מפגשים לכל מחזור, כל שעור נמשך 45 דקות, שעור ניסיון חינם – ללא תשלום וללא התחייבות!!!

22המדריך מבצע תרגילים על הילד, על פי גילו, השלב ההתפתחותי בו הוא נמצא, ויכולתו האישית של כל ילד, מראה להורים ומעביר את המיומנות להורה שמתרגל עם הילד בזמן שהמדריך עובר לילד אחר. בדרך כלל בשיעור יש עד 10 תינוקות בבריכה. בין התרגילים ההורים מעניקים את הפינוקים, זמן איכות וכיף עם הילד.

יצוין כי בשיטה זו אנו ממליצים ומאפשרים לשני ההורים להיות במים ולהנות מהפעילות והתרגילים עם התינוק. דרגות הקושי עולות בהדרגה משיעור לשיעור, תוך דגש על התקדמותו והתפתחותו של הילד. החוויה וההנאה משתפרים בכל שלב ושלב, כאשר התינוק מרגיש בבריכה חופשי ובסביבה טבעית, ומגיע לעצמאות מלאה במים ללא כל עזרה או סיוע.

עלות הקורס 950 ₪ ל- 10 מפגשים שניתן לנצלם עד שלושה חודשים מהשיעור הראשון של הקורס. רק כשמגיעים פיזית לבריכה – נרשם השיעור.

*ניתן להחליף יום ושעה – בתיאום מראש, כך שהפעילות מאוד גמישה, נוחה ומותאמת להורים ולתינוקות.

שימו לב! כרטיסייה תקפה למשך שלושה חודשים מיום רכישתה!!!